Rally Příbram 2020

1. 10. 2020

Poslední červencový víkend se konala oblíbená Rally Příbram 2020 a za náš tým se jí zúčastnily hned tři posádky.

  První z nich byli Lukáš Pondělíček a Lukáš Vyoral se Škodou Fabií S2000. Kluci si závod opět užívali od začátku až do konce. Opět se jim povedlo potrápit mnohem silnější vozy specifikace R5, se kterými jsou zařazeni ve třídě, což Ponďovi vždy udělá velkou radost. Nakonec se této posádce podařilo zajet do cíle na krásném 14.místě absolutně. Přestože se silou konkurenčních vozů je velice těžké soupeřit a Ponďa musí jet doslova na hraně technických možností své S2000, v jedné věci na závodech zaručeně vede a tou je podpora a radost přítomných fanoušků. Když se totiž tratěmi rozléhá nádherný zvuk našeho atmosférického motoru, srdce automobilového nadšence zaplesá a na diváckých místech je to patřičně znát a slyšet.

  

příb

Další posádkou, která se závodu zúčastnila za podpory Rally teamu Ponďa.cz byli manželé Trojanovi s Renaultem Clio R3T. Trojanovi jsou u Příbrami doma a jak to tak bývá, v domácím prostředí se závodí nejhůř. Tentokrát je zradili technické problémy již na RZ 1, jak však říká klasik – není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

příb

 Poslední posádkou, která jela s částečnou podporou našeho týmu, byli Michal Srb s Alešem Pilným s jejich Citroenem C2R2 MAX. Přestože tento vůz je již starší a ve třídě 6 se jich už mnoho neobjevuje, dokázali kluci vyškolit dalších 20 závodních posádek s podstatně výkonnějšími a novějšími vozy ve třídě 5 a dojet do cíle na báječném 3.místě v této nabité třídě. Klukům moc gratulujeme.

příb

 Další podnik rally se pojede již tento víkend. Tentokrát se podíváme na Moravu k Valašskému Meziříčí. Tohoto závodu se tentokrát zúčastní Lukáš Pondělíček s vozem Škoda Fabia S2000.

Distributor značky 3Q

MARLAN

Divize automatizační techniky

Kingcern

Obchod s elektronikou

Amiro

Zabezpečení dat

Gapp

Když se rozbije dron

Drone Service

Zdravotnictví moderně

First Czech Health Alliance

On-line pneuservis

PneuČR

Koupelna, která dá úsměv

Bravea

Vaše telekomunikace

Altel

Výroba protektorů

Wetest

Dopravní stavby

N+N

Vrata na míru

Sefa

Školení a poradenství managerů

Ing. Ságl

Zámečnické práce

Q08

Zabezpečení počítačových sítí

Compunet

Kdo maže, ten jede

Devold

Brzdím zásadně s

Brzdy.cz

Výfuky jedině od Roberta

RP tuning

Svět nafukovacích reklam

Reklamní oblouky

Fitness doplňky pro každého

Fitness4U

Mediální partner

Ewrc

Mediální partner

Mediasport
2012 © Ponda.cz – Vytvořilo studio WEB&DTP.
Facebook English
×