Pražský rallysprint 2018 - Edovo finále!

4. 12. 2018

O uplynulém víkendu se náš tým zúčastnil oblíbeného exhibičního závodu Pražského rallysprintu a to v zastoupení posádky Pondělíček-Perski s vozem Škoda Fabia S2000.

Bylo tomu tak úplně naposledy, neboť Eda Perski se rozhodl, že je již načase odejít do závodnického důchodu a užívat si života poněkud bezpečněji. :-)

Proto byl pro nás celý závod pojat jako velká rozlučka s výborným spolujezdcem a kamarádem. Náš vyhřívaný jídelní stan byl naplněn k prasknutí výborným jídlem, pitím a báječnými lidmi. Tato rozlučka se dočkala i několika živých vysílání na sociální média, rozhovorů a článků v předních motoristických médiích. Byla tomu tedy věnována velká divácká pozornost, jak se sluší a patří, když někdo po 41 letech končí.

Protože to byl tedy poslední Edův závod, rozhodl se Ponďa, že dá do jízdy maximum a vyjel jim nádherné celkově 19.místo! Před ním byla jen o třídu vyšší auta specifikace R5 a WRC, za sebou nechal ještě několik silnějších „erpětek“ a všechny ostatní posádky, včetně přímé konkurence.

Nebylo to však vůbec jednoduché. Z pátka na sobotu napadl neplánovaně sníh a pokryl vydatně celou Prahu, včetně tratí na Točné a Strahově. Všichni doufali, že sníh alespoň na Strahově rychle povolí, ale teploty se celý den pohybovali velmi blízko nule, takže se ze závodiště stalo jedno velké kluziště.

Naše posádka to však celé zvládla na jedničku a bez velké újmy. :-)

Rally team Ponďa.cz, ale ještě letos auto do garáže neschová.

Hned tuto sobotu 8.12. se zúčastníme ikonické Mikulášské rally na Moravě další sobotu 15.12. závodu na okruhu v Bělé pod Bezdězem. Kdo usedne do křesla spolujezdce? To zatím zůstává tajemstvím, stejně jako Ponďův parťák na sezonu 2019.

Praha eda

Distributor značky 3Q

MARLAN

Divize automatizační techniky

Kingcern

Obchod s elektronikou

Amiro

Zabezpečení dat

Gapp

Když se rozbije dron

Drone Service

Zdravotnictví moderně

First Czech Health Alliance

On-line pneuservis

PneuČR

Koupelna, která dá úsměv

Bravea

Vaše telekomunikace

Altel

Výroba protektorů

Wetest

Dopravní stavby

N+N

Vrata na míru

Sefa

Školení a poradenství managerů

Ing. Ságl

Zámečnické práce

Q08

Zabezpečení počítačových sítí

Compunet

Kdo maže, ten jede

Devold

Brzdím zásadně s

Brzdy.cz

Výfuky jedině od Roberta

RP tuning

Svět nafukovacích reklam

Reklamní oblouky

Fitness doplňky pro každého

Fitness4U

Mediální partner

Ewrc

Mediální partner

Mediasport
2012 © Ponda.cz – Vytvořilo studio WEB&DTP.
Facebook English
×