Ponďa na The Most Rally Sprint

11. 10. 2016

O víkendu se Ponďa se svým týmem zúčastnil nultého ročníku The Most Rally Sprint Exhibition, který se pořádal na mosteckém autodromu. Závod byl velice profesionálně připraven a za to se musí organizátorům vyseknout veliká poklona.

V pátek se všechny soutěžní vozy zúčastnili spanilé jízdy na mostecké náměstí, která proběhla za účasti a pomoci policistů. Po příjezdu ke startovní rampě, byli všichni velice mile překvapeni zájmem a hojnou účastí diváků, kteří se i přes větrné a chladné počasí dostavili závodníky pozdravit. Na náměstí panovala nádherná a přívětivá atmosféra, která vygradovala velkým ohňostrojem.

V sobotu v poledne se na startu závodu sešla opravdu nabitá konkurence. Ponďa se jel do Mostu svézt se svou přítelkyní Markétou Jakeschovou na sedadle spolujezdce a tak nastoupili do závodu bez jakýchkoli ambicí a chtěli si pouze užít hezký den. Proto byli všichni velice mile překvapeni jejich dosaženými časy na rychlostkách a celkovým umístěním. Na poslední RZ to Ponďovi nedalo, rozhodl se jet naplno a byl z toho pěkný souboj o vítězství ve dvoukolkách s Filipem Marešem. Jeho průjezdy měli velký úspěch i u diváků.

Ponďa na The Most Rally Sprint

Nakonec se tedy Ponďa umístil celkově 5. v konkurenci silných vozů a první ve dvoukolkách.

Po hlavním závodě se jela i Slalom rally, které se Ponďa zúčastnil pouze pro zábavu. Proto ho velice mile překvapilo, když mu pořadatelé na cestě domů volali, aby se vrátil pro pohár za 3. místo. Byla to taková hezká tečka na konci krásného dne. Pro Markétu to bylo úplně první pohárové umístění.

Celý náš tým děkuje divákům, kteří se, i přes opravdu nepříznivé počasí, přišli na závody pobavit a užít si s námi hezký den.

Posledním letošním závodem, kde se náš tým objeví, bude Pražský rallysprint, konaný 28. 11. na Strahově. Na sedadlo spolujezdce usedne opět Markéta.

Již tuto sobotu 21. 11. se s námi můžete přijet pobavit do Bělé pod Bezdězem, kde se od 11:00 koná poslední Svezu i tebe.cz! roku 2015.

Těšíme se na Vás :-)
Rally Team Ponďa.cz

Distributor značky 3Q

MARLAN

Divize automatizační techniky

Kingcern

Obchod s elektronikou

Amiro

Zabezpečení dat

Gapp

Když se rozbije dron

Drone Service

Zdravotnictví moderně

First Czech Health Alliance

On-line pneuservis

PneuČR

Koupelna, která dá úsměv

Bravea

Vaše telekomunikace

Altel

Výroba protektorů

Wetest

Dopravní stavby

N+N

Vrata na míru

Sefa

Školení a poradenství managerů

Ing. Ságl

Zámečnické práce

Q08

Zabezpečení počítačových sítí

Compunet

Kdo maže, ten jede

Devold

Brzdím zásadně s

Brzdy.cz

Výfuky jedině od Roberta

RP tuning

Svět nafukovacích reklam

Reklamní oblouky

Fitness doplňky pro každého

Fitness4U

Mediální partner

Ewrc

Mediální partner

Mediasport
2012 © Ponda.cz – Vytvořilo studio WEB&DTP.
Facebook English
×